Oferta
botón compartir redes sociales
Disponible.
Precio:
-19%
Q749.00
Precio recomendado:
Q924.00
Elegible para cuotas.
Ingresa el número de tu tarjeta en los detalles de pago para ver el monto total a pagar.
Cuotas Monto
3 (Sin recargo) Q249.67
6 (Sin recargo) Q124.83
10 Q79.39
12 Q66.79
15 Q53.68
18 Q45.15
24 Q35.11
36 Q23.61
48 Q17.87
Cuotas Monto
3 (Sin recargo) Q249.67
6 (Sin recargo) Q124.83
10 (Sin recargo) Q74.90
12 (Sin recargo) Q62.42
15 Q53.43
18 Q44.52
24 Q33.63
36 Q23.15
3 Q264.02
6 Q133.57
10 Q80.33
12 Q67.41
10 (Sin recargo) Q74.90
12 (Sin recargo) Q62.42
15 (Sin recargo) Q49.93
18 (Sin recargo) Q41.61
48 Q16.70
2 (Sin recargo) Q374.50
6 Q131.70
2 (Sin recargo) Q374.50
Producto de Tienda Mundial Ocultar detalles
  • Producto - Color Matte Black
  • High-Performance Gaming Mouse: Experience gaming like never before with the EPOMAKER Carbon X Wireless Gaming Mouse. Engineered for precision and speed, this lightweight gaming mouse combines a state-of-the-art PAW3950 sensor and carbon fiber shell to deliver unmatched performance. With adjustable DPI settings from 400 to an astounding 30,000, you can easily customize your sensitivity for any game or application. Enhance your gaming experience with programmable buttons and up to 8000 Hz polling rate, making the Carbon X the ultimate choice for gamers seeking agility and reliability.
  • Ultimate Performance: Experience lightning-fast response times that match your reactions. In 2.4GHz/USB mode, the mouses default polling rate is 1000Hz, but it can be adjusted through online software to reach a maximum polling rate of 8000Hz, providing smooth, almost instantaneous motion transitions—no delay, seamless control. When in the wired mode, the latency is only 0.35 ms, ensuring lightning-quick responses for accurate tracking and immediate feedback.
  • Tri-Mode Connectivity: The Carbon X tri-mode gaming mouse is equipped with a 300mAh rechargeable battery, designed to provide a long-lasting user experience. Users can pair the device through various connection methods, including 2.4GHz wireless, Bluetooth, and USB-A to USB-C cable. This flexibility allows the mouse to be compatible with mainstream gaming devices and system such as PS4/5, Xbox, and Switch. Ensuring a seamless cross-platform gaming experience on Windows, Mac, or Linux operating systems. Whether at home, in the office, or on the go, this mouse meets diverse needs, delivering smooth and stable operation for gamers.
* Precio y unidades sujetos a revisión de Pacifiko
Disponible.
Envío GRATIS Detalles
Garantía: Verifica las políticas de Tienda Mundial
100% de Compra Protegida.